Днес 25 април 2026 г. в Добридолската света обител „Св. Троица“ бе проведена „Харизанска събота“, в която се включиха поклонници от различни населени места, организирани от свещеник Светослав Иванов от град Лом.



Още в ранните часове на деня групата бе посрещната от игумена на манастира – Негово Високопреподобие архимандрит Никодим, и уредника на обителта Боян Александров.

С общи усилия и под тяхно ръководство доброволците се заеха с облагородяването на манастирския двор и пространството около него.
Пролетният ден премина в усърдна работа, включваща косене на тревните площи, цепене и подреждане на дърва за нуждите на обителта и различни дейности по подръжката на манастирските площи.


